سرویس SMS

تعرفه ها

sms panel اختصاصی 2,000,000 ریال
ماژول های قابل افزایش قیمت
نظرسنجی 650,000 ریال
مسابقات 700,000 ریال
صندق نظرات و پیشنهادات 600,000 ریال
پاسخگوی خودکار 700,000 ریال

نرخ ارسال پیامک

نرخ هر عدد پیامک - ریال قیمت
از یک عدد تا 1000 عدد پیامک 140
از 1001 الی 10000 پیامک 135
از 10001 تا 50000 پیامک 130
از 50001 تا 1000000 پیامک 125
از 1000001 عدد پیامک به بالا 115

 

با پیشرفت روزافزون فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی ، تلفن همراه نیز جهش چشمگیری داشته و صرفاً به عنوان ابزار مكالمه مورد بهره‌ برداری قرار نمی‌گیرد . بلكه با تكیه بر سرویس‌های ارزش افزوده به ارائه خدمات بی‌شماری پرداخته و پاسخگوی بسیاری از نیازهای اطلاعاتی شده است . شرکت گذرگاه جهانی نیز در راستای مأموریت خود مبنی بر نوسازی صنایع كشور و اشاعه كاربرد فناوری اطلاعات ، یكی از اصلی‌ترین حوزه‌های فعالیت خود را بر ارائه سرویس‌های ارزش افزوده مبتنی بر سرویس‌های پیام‌كوتاه (SMS) قرار داده است .


گذرگاه جهانی با بهره‌مندی از برترین شاخص‌های جهانی ، تأمین بستری با امنیت بسیار بالا در ارائه سرویس‌های پیام‌دهی و نیز تلاش‌های همه جانبه و مستمر ، از نظر محصول ، دانش فنی و تخصص در جایگاه متمایزی قرار گرفته است . گذرگاه جهانی با امكان اتصال به مركز پیام‌ كوتاه شركت ارتباطات سیار ، مبتنی بر پروتكل SMPP‌ ، زمینه لازم برای سرویس‌دهی مناسب در حوزه مذكور را فراهم نموده است .

مزایای پیام کوتاه :
 
    حجم پیام کوتاه واقعاً کوتاه است ، بنابراین برای انتقال پیام به مخاطب ، سریع‌ترین رسانه است .
    دسترسی به افراد با پیام کوتاه بسیار بالا است . می‌توان به هر فردی در هر وضعیتی دسترسی داشت و پیامی را به وی منتقل کرد ، حتی در زمان‌هایی که فرد به تماس‌های تلفنی پاسخ نمی‌دهد ، پیام‌های خود را می‌خواند .
    پیام کوتاه رسانه‌ای سریع است . شما در عرض چند دقیقه می‌توانید پیامی را برای هزاران نفر ارسال کنید .
    پیام کوتاه قابل پیگیری است . به سادگی می‌توان دریافت که کدام ‌یک از مخاطبان پیام خود را دریافت نموده است و کدام ‌یک هنوز آن را دریافت نکرده است .
    در مقایسه با سایر روش‌های ارتباطی ، بسیار کم هزینه‌تر است .
    در مقایسه با پست الکترونیک ، نفوذ و مقبولیت بیشتری دارد .
    افراد می‌توانند برای مراجعه بعدی ، پیام دریافتی را در تلفن همراه خود ذخیره کنند .
    در صورت جذابیت پیام برای گیرنده ، می‌تواند آن را برای افراد دیگر ارسال کند .

موارد استفاده از پیام کوتاه :
 
    یادآوری زمان برگزاری جلسات
    پیامهای مناسبتی مانند تبریک تولد ، سالروز ازدواج و ... برای کارمندان یا مشتریان
    ارسال اخبار داخلی سازمان یا شرکت
    ارتباط فعال با مشتریان
    معرفی محصولات جدید
    اطلاع رسانی در زمان های فوق العاده
    و ...

 

امکانات و ویژگی‌های این سرویس

    برای ارسال پیام کوتاه نیازی به هیچ نرم‌‌افزار و سخت‌افزار دیگری ندارید . فقط باید برای استفاده از این سرویس به اینترنت متصل باشید .
    با خرید این سرویس ، یک شماره اختصاصی عمومی به شما تعلق می‌گیرد که مخصوص ارسال و دریافت پیام کوتاه بوده و پیام‌های شما از آن شماره ارسال می‌شود .
    علاوه بر امکان ارسال پیامک از شماره اختصاصی شما ، چنانچه مخاطبین شما برای شماره اختصاصی شما ، پیامک بزنند ، شما می توانید پیامک های آنان را بخوانید .
    با استفاده ازاین سرویس ، شما می‌توانید به صورت انبوه پیام کوتاه ارسال کنید . به این معنی که پیام شما می‌تواند گیرندگان زیادی داشته باشد . در عرض چند دقیقه صدها پیام کوتاه ارسال می‌شود .
    شما نیازی نیست هر بار شماره همراه گیرندگان پیام را به صورت دستی وارد کنید ، بلکه می‌توانید آن‌ها را از فایل اکسل (Excel) وارد کنید . هیچ محدودیتی در این باره وجود ندارد و شما حتی می‌توانید هزاران نام و شماره در فایل خود وارد نمایید . همچنین در سیستم مدیریت حساب کاربری شما امکان ذخیره شماره و نام های افراد در دفترچه تلفن موجود می باشد .
    این نرم‌افزار گزارش ارسال موفق یا غیر موفق هر پیام را به شما نشان می‌دهد . در نتیجه شما می‌دانید که چه تعداد از مخاطبان پیام خود را دریافت نموده‌اند .
    در صورتی که پیام شما به هر دلیلی به صورت موفقیت آمیز ارسال نشد ، می‌توانید از قابلیت ارسال مجدد استفاده نموده و برای هر کدام از گیرندگان مجدداً پیام را ارسال نمایید .
    پشتیبانی از سرویس تا مادامی که شما از آن استفاده می‌کنید کاملاً رایگان بوده و مشکلات احتمالی آن رفع گردیده و هر نوع راهنمایی مورد نیاز شما انجام خواهد شد .