ارسال تیکت - پیگیری کد رهگیری

مشترک گرامی؛ شرکت‌گذرگاه جهانی ارائه خدمات مطلوب و پشتیبانی مناسب سرویس‌ها و ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده و جلب رضایت مشترکین را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است . به همین منظور و در راستای تحقق این اهداف اقدام به ایجاد واحد Customer care یا حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات نموده است. با توجه به نقش انکارناپذیر رضایت مشتری ، این واحد جهت رفع نیازهای مشترکین و برقراری ارتباط و هماهنگی آنها با شرکت بوجود آمده است . در واقع این واحد به عنوان نماینده مشترکین عمل کرده و بر کلیه مراحل فرآیند ارائه خدمات نظارت دارد.
از همان لحظه ابتدایی بوجود آمدن مشکل احتمالی برای مشترک، فعالیت بخش حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات آغاز می‌شود و تا کسب رضایت کامل مشترک ادامه دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، وارد عمل شده و موانع موجود برای تحقق این امر را از میان بردارد. این واحد ملزم به پیگیری هرگونه شکایت و انتقاد در هنگام بروز مشکلات بوده، اگر در هر مرحله از روابط میان مشترک و شرکت خللی ایجاد شود، این بخش با توجه به حقوق قانونی مشترکین و در چارچوب قراردادهای خود اقدام نموده و بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد تا تمامی مشترکین بتواننداز سرعت و کیفیت بالای سرویس‌های این شرکت بهره مند شوند .
کلیه مشترکین محترم جهت پیگیری هرگونه مشکلات خود می‌توانند با بخش Customer care تماس گرفته و همکاران ما را در جریان مشکل خود قرار دهند. همکاران موظف هستند موارد مطرح شده را به طور دقیق و کامل بررسی کرده و در کلیه مراحل پیگیری، مشترک را در جریان آخرین اخبار و نتایج قرار دهند
راه‌های ارتباطی با حامی مشترکین و رسیدگی به شکایات
1 - ثبت شکایت
2- تماس تلفنی با شماره 32212250 داخلی 112 و 113
3- ارسال فکس به شماره 32230664
4- ارسال e-mail به یکی از نشانی‌های: , c-care@arkbus.net     info@arkbus.net
5- مراجعه حضوری به نشانی : خیابان ملک روبروی موسسه مالی نور نبش کوچه معاد یک
6- سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات 195

* نام :                
* نام خانوادگی :   
* کد ملی :         
* آدرس :            
* تلفن همراه :     
* ثابت تلفن :       
* پست الکترونیک :
*ارسال به بخش : 
* موضوع :           
پیام :
* کد امنیتی :